Užitočné
informácie

Úradné hodiny:

Z dôvodu vyhlásenia mimoriadnej situácie, bude obecný úrad v Polome od 16.3.2020 až do odvolania fungovať v pohotovostnom režime nasledovne:

Pondelok 9:00 - 10:00
Utorok zatvorené
Streda 15:00 - 16:00
Štvrtok zatvorené
Piatok 9:00 - 10:00

Mimo úradných hodín využite možnosť kontaktovať sa s pracovníkmi OcÚ telefonicky, mailom alebo poštou od pondelka do piatku v čase 8:00 - 16:00

Knižnica:

Obecná knižnica je z dôvodu nariadenia vlády SR - ZATVORENÁ od 16.3.2020 až do odvolania.

Zber separovaného odpadu:

Zaujímavé články | Deň úcty k starším 2019

Vo štvrtok sme v sále vzdali úctu všetkým 176 starším z našej obce s príležitosti mesiaca úcty k starším. O 10:30 sa program začal príhovorom starostu obce a následne starším začal program v podaní ĽH Liptákovci. Okrem nich vystúpil a na fujare a píšťale zahral aj píšťalkár z Prešova. Pre našich starších bolo pripravené občerstvenie - čaj, vínko, koláčiky, káva, koláč ku káve a každý jeden si zo sály odniesli malý darček - šálku s erbom a našim kostolom, ktorý dúfame, že sa všetkym páčil. Nezabudli sme ani na ostatných pozvaných, ktorí sa na spoločné posedenie nemohli či už zo zdravotných alebo súkromných dôvodov dostaviť. Všetkým sme darček zaniesli až domov. Dúfame, že sa našim starším program páčil a už teraz sa tešíme na dalšie spoločné stretnutia.

Ďalšie články

 
Aktuality