Užitočné
informácie

Úradné hodiny:

Pondelok 8:00-12:00  13:00-16:00
Utorok 8:00-12:00  13:00-16:00
Streda 8:00-12:00  13:00-16:00
Štvrtok nestránkový deň
Piatok 8:00-12:00  13:00-16:00

Knižnica:

Pondelok 13:00-16:00
Utorok 13:00-16:00
Streda 13:00-16:00
Štvrtok 13:00-16:00
Piatok 13:00-16:00

Zber separovaného odpadu:

Zber separovaného odpadu

Futbal

Futbal - TJ PODHORAN POLOMA

Sezóna 2019/2020

MUŽI - 8.liga 

Súťaž - Futbalnet

Zápasy: (základná skupina C)

kolo dátum domáci výsledok hostia
1 4.8.2019 o 16:30 Jakubova Voľa 1 - 2 Poloma
2 10.8.2019 o 17:00 Poloma - 0 Krásna Lúka
3 18.8.2019 o 16:00 Hubošovce odstúpené Poloma
4 25.8.2019 o 16:00 Poloma - 1 Krivany
5 1.9.2019 o 15:30 Lipany B 0 - 2 Poloma
6 8.9.2019 o 15:30 Poloma
7 15.9.2019 o 15:30 Poloma 2 - 2 Jarovnice
8 22.9.2019 o 15:00 Poloma 3 - 0 Jakubova Voľa
9 29.9.2019 o 15:00 Krásna Lúka 1 - 3 Poloma
10 6.10.2019 o 14:30 Poloma odstúpené Hubošovce
11 13.10.2019 o 14:30 Krivany 0 - 0 Poloma
12 20.10.2019 o 14:00 Poloma - 3 Lipany B
13 27.10.2019 o 14:00 Poloma
14 3.11.2019 o 13:30 Jarovnice 6 - 0 Poloma

Umiestnenie v základnej skupine: 1

Zápasy: (o postup)

kolo dátum domáci výsledok hostia
1 12.4.2020 o 15:30 Ličartovce Poloma
2 19.4.2020 o 16:00 Poloma Medzany
3 26.4.2020 o 16:00 Radatice Poloma
4 3.5.2020 o 16:30 Jarovnice Poloma
5 10.5.2020 o 16:30 Poloma Chmeľov
6 17.5.2020 o 16:30 Poloma Ličartovce
7 24.5.2020 o 16:30 Medzany Poloma
8 31.5.2020 o 16:30 Poloma Radatice
9 7.6.2020 o 16:30 Poloma Jarovnice
10 14.6.2020 o 16:30 Chmeľov Poloma

Umiestnenie v zápasoch o postup: 

Zápasy: (o miesto)

kolo dátum domáci výsledok hostia

Konečné umiestnenie:

Tréner: Marcel Kačmár                                                                                                               

ŽIACI - 4.liga

Súťaž - Futbalnet


kolo

dátum

domáci

výsledok

hostia

1

17.8.2019 o 15:00

Brezovička

Poloma

2

24.8.2019 o 15:00

Poloma

Torysa

3

31.8.2019 o 15:00

Dubovica

Poloma

4

7.9.2019 o 15:00

Poloma

Rožkovany

5

14.9.2019 o 15:00

Šarišské Dravce

Poloma

6

21.9.2019 o 15:00

Jakubovany

Poloma

7

28.9.2019 o 15:00

Poloma

Krivany

8

5.10.2019 o 15:00

Poloma

Brezovička

9

12.10.2019 o 15:00

Torysa

Poloma

10

19.10.2019 o 15:00

Poloma

Dubovica

11

26.10.2019 o 15:00

Rožkovany

Poloma

12

11.4.2020 o 15:00

Poloma

Šarišské Dravce

13

18.4.2020 o 13:00

Poloma

Jakubovany

14

25.4.2020 o 15:00

Krivany

Poloma

15

2.5.2020 o 15:00

Brezovička

Poloma

16

9.5.2020 o 15:00

Poloma

Torysa

17

16.5.2020 o 15:00

Dubovica

Poloma

18

23.5.2020 o 15:00

Poloma

Rožkovany

19

30.5.2020 o 15:00

Šarišské Dravce

Poloma

20

6.6.2020 o 15:00

Jakubovany

Poloma

21

13.6.2020 o 15:00

Poloma

Krivany