Užitočné
informácie

Úradné hodiny:

Pondelok 8:00-12:00  13:00-16:00
Utorok 8:00-12:00  13:00-16:00
Streda 8:00-12:00  13:00-16:00
Štvrtok nestránkový deň
Piatok 8:00-12:00  13:00-16:00

Knižnica:

Pondelok 13:00-16:00
Utorok 13:00-16:00
Streda 13:00-16:00
Štvrtok 13:00-16:00
Piatok 13:00-16:00

Zber separovaného odpadu:

Zber separovaného odpadu

Futbal

Futbal - TJ PODHORAN POLOMA

Sezóna 2018/2019

MUŽI - 8.liga skupina C

Súťaž - Futbalnet

Zápasy: (základná skupina)

kolo dátum domáci výsledok hostia
1 5.8.2018 o 13:30 Krásna Lúka 3:1 Poloma
2 12.8.2018 o 16:30 Poloma 0:k Krivany
3 19.8.2018 o 16:00 Jarovnice 7:0 Poloma
4 26.8.2018 o 16:00 Poloma 5:0 Medzany
5 2.9.2018 o 15:30 Brezovica 6:2 Poloma
6 9.9.2018 o 15:30 Poloma
7 16.9.2018 o 15:00 Poloma 1:1 Lipany B
8 23.9.2018 o 15:00 Jakubova Voľa 4:0 Poloma
9 30.9.2018 o 15:00 Poloma 2:1 Hubošovce
10 7.10.2018 o 14:30 Poloma 0:1 Krásna Lúka
11 14.10.2018 o 10:30 Krivany 4:2 Poloma
12 21.10.2018 o 14:00 Poloma 3:2 Jarovnice
13 28.10.2018 o 14:00 Medzany 3:1 Poloma
14 4.11.2018 o 14:00 Poloma 1:4 Brezovica
15 11.11.2018 o 14:00 Poloma
16 24.3.2019 o 12:30 Lipany B 0:1 Poloma
17 31.3.2019 o 15:00 Poloma 1:3 Jakubova Voľa
18 7.4.2019 o 15:30 Hubošovce 1:3 Poloma

Konečné umiestnenie v základnej skupine: 7

Zápasy: (o 19 - 26.miesto)

kolo dátum domáci výsledok hostia
1 14.4.2019 o 15:30 Poloma 4:2 Medzany
2 21.4.2019 o 16:00 Ovčie 0:7 Poloma
3 28.4.2019 o 13:00 Poloma 5:1 Hubošovce
4 5.5.2019 o 16:30 Medzany 4:0 Poloma
5 12.5.2019 o 16:30 Poloma 4:0 Ovčie
6 19.5.2019 o 16:30 Hubošovce 1:0 Poloma

Konečné umiestnenie v zápasoch o 19.miesto: 1

Zápasy: (o 19.miesto)

kolo dátum domáci výsledok hostia
1 26.5.2019 o 16:30 Tulčík 3:1 Poloma
2 2.6.2019 o 13:30 Poloma 1:0 Tulčík

Konečné umiestnenie: 20.miesto

Tréner: Marcel Kačmár                                                                                                               

ŽIACI - 4.B liga

Súťaž - Futbalnet

Zápasy:

kolo dátum domáci výsledok hostia
1 25.8.2018 o 15:00 Krivany 1:5 Poloma
2 1.9.2018 o 15:00 Poloma 5:5 Rožkovany
3 8.9.2018 o 15:00 Jakubovany 1:5 Poloma
4 15.9.2018 o 15:00 Poloma 2:3 Dubovica
5 22.9.2018 o 15:00 Šarišské Dravce 4:1 Poloma
6 29.9.2018 o 15:00 Kamenica 4:1 Poloma
7 6.10.2018 o 15:00 Poloma
8 13.10.2018 o 15:00 Torysa 7:3 Poloma
9 20.10.2018 o 14:30 Poloma 2:8 Brezovička
10 13.4.2019 o 15:00 Poloma 4:3 Krivany
11 20.4.2019 o 15:00 Rožkovany 4:1 Poloma
12 27.4.2019 o 15:00 Poloma 1:1 Jakubovany
13 5.5.2019 o 13:00 Dubovica 9:0 Poloma
14 11.5.2019 o 15:00 Poloma 4:2 Šarišské Dravce
15 18.5.2019 o 15:00 Poloma 2:8 Kamenica
16 25.5.2019 o 15:00 Poloma
17 1.6.2019 o 15:00 Poloma 2:3 Torysa
18 8.6.2019 o 15:00 Brezovička 6:3 Poloma

Konečné umiestnenie: 7.miesto

Tréner: Mgr. Marián Mišenčík