• Slideshow
  • Slideshow
  • Slideshow
  • Slideshow
  • Slideshow
 
Užitočné
informácie

Obecný úrad Poloma -
úradné hodiny:

Pondelok 8:00 - 15:00   
Utorok 8:00 - 15:00   
Streda 8:00 - 15:00  
Štvrtok nestránkový deň
Piatok 8:00 - 15:00  

Kontakt:

telefón: 051/ 45 97 235
e-mail: podatelna@poloma.sk
             starosta@poloma.sk

Knižnica -
výpožičný čas:

Pondelok 8:00 - 15:00
Utorok 8:00 - 15:00
Streda 8:00 - 15:00
Štvrtok zatvorená
Piatok 8:00 - 15:00

Zber separovaného odpadu -
2022:

Obecný kalendár -
2022:

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2022

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2022 V novom roku kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán lásky a celý vesmír zdravia želá kolektív OcÚ Poloma.

Zmena ordinačných hodín - ambulancia ŠD

Zmena ordinačných hodín - ambulancia ŠD OZNAM Od 03.01.2022 bude ambulancia otvorená v novom režime. Ordinovať sa bude celý týždeň. Sestra bude na ambulancii k dispozícii od 7:00 hod. Pani doktorka bude k dispozícii od 8:00 hod.

Folklórno-kultúrne popoludnie 8.8.2021

Folklórno-kultúrne popoludnie 8.8.2021 V nedeľu 8. augusta sa u nás uskutočnilo odpustové kultúrno-folklórne podujatie pri altánku. V programe sa predstavil polomský zbor, folklórna skupina Polomjanka, Ľudová hudba Cešeň, Michal Smetanka z Brutoviec a Ľudová hudba Stana Baláža a Krasotky z Raslavíc. Hostí potešila aj bohatá tombola. Podujatie sa veľmi vydarilo, počasie vydržalo a atmosféra bola úžasná. Ďakujeme všetkým účinkujúcim aj divákom, ktorí prišli.

Polomský futbalový deň rodiny 2021

Polomský futbalový deň rodiny 2021

Odpustová slávnosť Panny Márie Snežnej 2021

Odpustová slávnosť Panny Márie Snežnej 2021 Slávnostná odpustová svätá omša pri kaplnke Panny Márie Snežnej a Eucharistická procesia ku kostole. Odpustovú slávnosť celebroval hosť: vdp. Milan Duboczi, farár z farnosti Hubošovce; vdp. Pavol Knut, náš rodák a náš duchovný otec vdp. Michal Paľovčík. Zo srdca ďakujeme všetkým, ktorí sa akokoľvek podieľali na organizácii kaplnkového odpustu v Polome - duchovnému otcovi, hosťom, kostolníkom, Polomskému Zboru, ĽH Cešeň, ĽH Pajtaš, ružencovému bratstvu, zamestnancom OcÚ Poloma, DHZ Poloma a všetkým zúčastnením veriacim za hojnú účasť a vyprosené modlitby.

Nové e-mailové adresy

Nové e-mailové adresy Vážení občania, dávame Vám do pozornosti, že OcÚ Poloma má nové e-mailové adresy. OcÚ Poloma - sekretariát: podatelna@poloma.sk OcÚ Poloma - starosta: starosta@poloma.sk E-mail ocupoloma@stonline.sk už nefunguje! Za porozumenie ďakujeme.

Veselé Vianoce PF 2021

Veselé Vianoce PF 2021 Nech sa všetka starosť zruší, nech zavládne pokoj v duši. Čo bolelo, nech sa zhojí, čo tešilo, nech sa zdvojí. Lásku, šťastie, žiadne hádky, pohodu a krásne sviatky... Vám praje kolektív OcÚ Poloma

Podakovanie

Podakovanie  Obec Poloma v zastúpení Pavlom Hanušovským, starostom obce, a Antonom Filipom, zástupcom starosty, sa chcú touto cestou poďakovať všetkým, ktorí pomáhali pri 1. a 2. kole testovania v našej obci. Ďakujeme vojakovi, rodákovi OS SR Petrovi Vašákovi, za zorganizovanie nášho odberného miesta, policajtom SR za zabezpečenie bezproblémového chodu testovania, šikovným zdravotníčkam Denise Kušnírovej, Erike Mačovej, Nikole Knutovej, Gabriele Štieberovej administrátorovi Patrikovi Paluškovi a úradničkam za prípravu odberného miesta. Veľká vďaka patrí aj členom DHZ Poloma - Lukášovi Majerníčkovi, Ľubošovi Hižnajovi, Petrovi Hovancovi a Vladislavovi Hovancovi za dobrovoľnícku výpomoc pri testovaní. Všetkým vám patrí jedno veľké ĎAKUJEME Samozrejme, opäť ďakujeme všetkým občanom našej obce za hojnú účasť na testovaní. Týmto sme ukázali, že nám nie je ľahostajné naše zdravie a zdravie ľudí okolo nás.

Futbalový turnaj o pohár starostu obce

Futbalový turnaj o pohár starostu obce V sobotu 29.2.2020 sa v telocvični ZŠ Komenského 113 v Lipanoch konal tradičný futbalový turnaj O pohár starostu obce Poloma. Už dvanásteho ročníka tohto turnaja sa zúčastnili štyri družstvá, ktoré bojovali o víťazné trofeje. Posledné miesto, aj keď po sympatických výkonoch, obsadili naši dorastenci. Druhé a tretie miesto si podelili družstvá poskladané z polomského A-tímu. Prvenstvo z minulého roka obhájili Starí páni, ktorí opäť ukázali, že tí mladší sa ešte stále môžu od nich niečo naučiť J...

Futbalový turnaj žiakov U13

Futbalový turnaj žiakov U13 „Vo futbale nie je dôležitý výkon jednotlivca, ale výkon celého kolektívu.“ Toto heslo bolo hlavnou myšlienkou futbalového turnaja žiakov do 13 rokov, ktorý sa uskutočnil v nedeľu 1.3.2020 v Mestskej športovej hale v Lipanoch. Proti sebe nastúpili družstvá z Jakubovej Vole, Kamenice, Krásnej Lúky a futbalové nádeje z Polomy. Naši chlapci sa tešili z celkového tretieho miesta na turnaji. Za najlepšieho hráča turnaja bol vyhlásený Damián Bujňaček a najlepším exekútorom pokutových kopov sa stal Matej Lafférs. Ani ostatní naši chlapci sa v silnej konkurencii nestratili a ukázali, že pod Čiernou horou je stále dosť futbalových talentov. Naše veľké poďakovanie za pozvanie na turnaj a za výborne zvládnutú organizáciu patrí futbalovému klubu Javorina Krásna Lúka.